×

YERİNİZE NASIL GELEBİLİRİM

1 Emlak Konutları Bölgesine Gelin
2 Koçtaş'ın Önünde Durun
3SağdaF4 Produksiyonu Göreceksiniz

Eğer Bulamazsanız +90 505 087 90 65 Nolu Telefonu Arayın

F4 Prodüksiyon

Adnan Doğu Caddesi
Eski Noox Kafe Üstü
Randevu ile geliniz..

MODEL BAŞVURU FORMU

MODEL ÖN BAŞVURU FORMU

Ad(Gerekli)
İnstagram, Facebook, Tiktok vb..
Onay Metni(Gerekli)
18 YAŞ +(Gerekli)
Hidden
Lütfen Filtre Uygulanmamış Resim Yükleyiniz
Kabul edilen dosya türleri: jpg, gif, png, Azami dosya boyutu: 8 MB.
Lütfen Filtre Uygulanmamış Resim Yükleyiniz
Kabul edilen dosya türleri: jpg, gif, png, Azami dosya boyutu: 8 MB.
Lütfen Filtre Uygulanmamış Resim Yükleyiniz
Kabul edilen dosya türleri: jpg, gif, png, Azami dosya boyutu: 8 MB.

BİLGİLENDİRMEYİ DİKKATLE OKUYUNUZ!

 1. Firmamız Fotoğraf, video ya da mankenlik ajansı olmayıp; kendisinden klip veya tanıtım filmi talebinde bulunan Sanatçı veya Firmaların müzik klipleri ya da tanıtım filmlerinde yer alacak MODEL’ler ile bashe konu Sanatçı ve Firmaları buluşturmayı amaçlar.
 2. Başvurular Bay ve Bayan olmak üzere 18 yaşını doldurulmuş kişilerce yapılacaktır.
 3. Başvurularda kişiler sadece kendi yerine başvurmalıdır.
 4. Ön başvurular ücretsizdir.
 5. İnternet sitesi (f4produksiyon.com) üzerinden Model Üye Başvuru Formunu dolduran adayların başvuruları değerlendirildikten sonra, uygun görülen kişiler şirketimize davet edilerek ön görüşme yapılacaktır. Ön görüşme sonrası karşılıklı onaya binaen MODELLERİN uygun görülürse mevcut resimleriyle veya prodüksiyonumuzca çekilecek resimleriyle firma kataloğumuzda yer alacaktır. Bu katalog ilerleyen zamanda web sitemizde oluşturulacak olan MODEL KATALOĞU kısmında yerini alacaktır.
 6. Kataloglar uygun proje kapsamında değerlendirilirken müzik klibi çekilecek olan Sanatçı ya da tanıtım filmi düzenlenecek olan Firma ile görsel bazlı paylaşılacaktır.
 7. Yer alacağınız mecralar;
 • Müzik Klipleri: Prodüksiyon şirketimizce hazırlanan ve Türkiye’nin en büyük müzik platformlarından olan Youtube Net D kanalında yayınlanmak üzere çekilecek olan müzik kliplerinde sanatçıların kurguları
 • Tanıtım Filmleri: Bölgemizde hala hazırda bulunan Firmaların tanıtım filmleri

 

Olacaktır.  

BAY & BAYAN MODEL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ:

            Bu sözleşme F4 PRODÜKSIYON SES KAYIT KLIP ÇEKIM DIJITAL DAGITIM ILEREKLAM VE ORGANIZASYON HIZMETLERI ŞİRKETİ ile MODEL üyelik başvurusu yapacak olan kişiler arasında düzenlenmiştir. Bu sözleşmede adı geçen şirket kısaca F4 Prodüksiyon, Model Üyelik başvurusunda bulunacak kişiler ise MODEL, Klip Çekilecek kişiler SANATÇI, tanıtım filmi çekilecek gerçek veya tüzel kişiler ise FİRMA olarak adlandırılacaktır. Ancak Üyelik Sözleşmesi MODEL ve F4 Prodüksiyon arasında imzalanacaktır.

            Bu Model Üyelik Sözleşme kapsamında; F4 Prodüksiyon kendisinden klip veya tanıtım filmi talebinde bulunan Sanatçı veya Firmaların müzik klipleri ya da tanıtım filmlerinde yer alacak MODEL’ler ile bashe konu Sanatçı ve Firmaları buluşturmayı amaçlar.  

Prodüksiyon şirketimize başvurarak İnternet sitesi üzerinde Model Başvuru Formu’nu dolduran kişiler aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 1. Üyelik başvurusu için 18 yaşını geçen kişilerce yapılacaktır.
 2. Başvuruda bulunan MODEL, kendisine ait görsellerinin
 • Tanıtım amaçlı olarak F4 prodüksiyonun web sitesi (f4produksiyon.com) ve sosyal medyalarında F4 Prodüksiyon’un firma logosuyla paylaşılacağını
 • Yer aldığı müzik klibi ve tanıtım filelerinde ki görüntülerinin de ayrıca F4 Prodüksiyon ile Oyuncu Muvafakatnamesi imzalanarak F4 Prodüksiyon’un karar vereceği gerekli tüm mecralarda (youtube, İnstagram, facebook, Tiktok vb gerekli tüm sosyal medya ve sitelerinde) yayınlanacağını şimdiden kabul eder.
 1. MODEL; F4 Prodüksiyonun web sitesinde bulunan MODEL KATALOĞU bölümünde kendisine ait uygun görülen resmi ile yer alacaktır. İlerleyen zamanda F4 Prodüksiyon Model Üyeler ile ilgili portföyü görmek amacıyla MODEL’lerin izni aranmaksızın basılı materyaller oluşturmaya yetkilidir.
 2. F4 Prodüksiyon’un web sayfasının (f4produksiyon.com) MODEL KATALOĞU kısmında veya F4 Prodüksiyon’un sosyal medya reklamlarında yer alan MODEL’ler gerçek isimlerini kullanmak zorunda değillerdir.  
 3. Başvuru sahibi MODEL, F4 Prodüksiyon’a başvuru sırasında şahsı ile ilgili olarak verdiği bilgiler (yaş, eğitim, doğum yeri ve sair)ile eklediği fotoğraflar kendisine ait olduğunu beyan ve kabul eder.
 4. Model, F4 Prodüksiyon’a başvuru sırasında veya talep edildiğinde eksiksiz tüm bilgileri vereceğini kabul ve taahhüt eder.
 5. F4 Prodüksiyon’a başvuran MODEL’ler, şiddet, çıplaklık içeren, suç niteliği taşıyan veya pornografik içerikler ve fotoğraflar paylaşamaz, paylaştıkları tespit edildiğinde F4 Prodüksiyon ile üyelik sözleşmesi iptal edilerek çalışma hakkını kaybederler.
 6. Taraflar ancak F4 Prodüksiyonun hazır bulunduğu bir ortamda bir araya gelebilecek, çekim vb hizmetler ancak F4 prodüksiyon veya F4 Prodüksiyonun izin verdiği alt çekim firmaları tarafından yapılacaktır.
 7. Model, F4 Prodüksiyon hizmetlerinin bir bölümü reklam gelirleri ile desteklendiğini, bu nedenle F4 Prodüksiyonun ’un hizmet sunumu sırasında reklamlar ve tanıtımlar gösterilebileceğini, F4 Prodüksiyon’un bu tür reklam ve tanıtımlarını, F4 Prodüksiyon hizmetine veya MODEL’in içeriklerinin yanına/ içeriklerle birlikte yerleştirilebileceğini iş bu sözleşme kapsamında kabul eder. F4 Prodüksiyon ile üye sözleşmesi yapan MODELLER; F4 Prodüksiyon’un sitesi ve sosyal medya hesaplarında yapılan tanıtımdaki görsellerine ilişkin maddi bir hak talep edemezler. Ayrıca F4 Prodüksiyon bu reklam ve tanıtımların şekli, üslubu ve kapsamı üyeye bildirilmeden değiştirme hakkına sahiptir.
 8. F4 Prodüksiyon’un adı ve logosu ticari TESCİLLİ markadır. F4 Prodüksiyon’dan önceden yazılı izin almaksızın tamamen ve kısmen kopyalanamaz. Taklit edilemez ve kullanılamaz.
 9. F4 Prodüksiyon Klip veya tanıtım filmi hizmeti almakta olan Sanatçı veya Firmalarla Model’e ilişkin özel iletişim bilgilerini Model’in bilgisi dışında paylaşamaz.
 10. MODEL, F4 Prodüksiyon’dan Klip veya tanıtım filmi hizmeti almakta olan Sanatçı veya Firmalarla özel iletişim bilgilerini F4 Prodüksiyon’un bilgisi dışında paylaşamaz.
 11. MODEL, F4 Prodüksiyon’un onayı ile yer alacağı projede, başta konuşulan ücreti F4 Prodüksiyon’dan değil Sanatçı ya da Firmadan alacaktır.
 12. F4 Prodüksiyon bu sözleşmede iş veren olmayıp; Klibi çekilecek sanatçı veya tanıtım filmi çekilecek Firma ile MODEL arasında buluşturucu konumdadır. Ancak MODEL “ücretimi aldım herhangi bir alacağım yoktur” beyanını imzalamadan çekim yapılmayacaktır.
 13. Konuşulan ücretin haricinde MODEL klibinde yer aldığı sanatçı veya tanıtım filminde yer aldığı firmalardan herhangi bir ilave ücret talep etmeyecektir.
 14. F4 Prodüksiyon Firma ve ya Sanatçı ile olan ihtilaflı durumlarda bahse konu klibi veya tanıtım filmini bütün platformlardan kaldırmaya yetkilidir, MODEL bu konuda hak sahibi değildir. Olası yayından kalkma işlemlerinde MODEL de kendi sosyal medya platformlarında paylaşmış ise kaldırmakla mükelleftir.  
 15. Model, F4 Prodüksiyon tarafından belirlenmiş ve değişen şartlara göre güncellenebilir iş bu üyelik sözleşmesi, kullanım koşulları ve Gizlilik politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
 16. Bu üyelik sözleşmesi ile iş MODEL ile Sanatçının veya Firmanın mutabık kalmasını takiben MODEL’in yer alacağı klip ve firma tanıtım filmine ilişkin; MODEL’in geçerli bir sebebi olmaksızın belirtilen gün ve saatte projede belirlenen yerde olmaması halinde F4 Prodüksiyon'un uğradığı ve uğrayacağı zararları tazmin etmekle kayıtsız ve şartsız olarak yükümlüdür.
 1. MODEL; önlerindeki takvimde planlanmış bir iş için anlaşmış bulunmaları haricinde; üyelik sözleşmesini yazılı bildirip yapmak şartıyla feshedebilir. Ancak takvimlerinde planlı iş için anlaşmış bulunmaları halinde üyelik sözleşmesi iptali anlaşılan iş bitimi sonrasında geçerlilik kazanır.
 2. F4 Prodüksiyon; üye başvurusu formunu dolduran her aday MODEL’i üyeliğe kabul etmek zorunda değildir. ASİL Üyelik ancak web sitesi üzerinde formun doldurulup; şirketimize ön görüşmeye davet edilen ve bu sözleşmenin ıslak imzalanmasının ardından devreye girer. Üyelik sözleşmesi yapılan üyelerle dahi F4 Prodüksiyon ilkeleri gereği gerekli gördüğü hallerde MODEL ile üyelik sözleşmesini tek taraflı feshetmeye yetkilidir. Ayrıca MODEL’e yazılı bir ihbara/bildirime gerek yoktur.
 3. F4 Prodüksiyon; bu üyelik sözleşmesi ile Üyelik sözleşmesi imzalanmış MODEL’e, Sanatçı veya Firmaların planlanan çekimlerinde kesin olarak yer vereceği yönünde garanti vermez. Sadece uygun proje olması sanatçı / Firma ile MODEL arasında karşılıklı mutabık kalınmasının ardından uygun pozisyonlarda çalışılacaktır.  
TOP Hemen Arayın!